F.Bahçe’de Sıcak Gelişme! Atilla Szalai + Ferdi Kadıoğlu : 35 MİLYON EURO! l Bir Transfer Daha BittiFenerbahçe transfer gündemi ve fenerbahçe transfer haberleri bu kanalda!
Fenerbahçe tv, fb tv, Ali Koç, Emre Mor, Arda Güler, Bruma, Lincoln, Mesut Özil, İrfan Can Kahveci, Mert Hakan Yandaş, Jorge Jesus, Fenerbahçe İlk 11, Fenerbahçe Kadrosu, Maç Sonu Basın Toplantısı.

#fenerbahce

camisetas baratas futbol Aquí puedes encontrar todos los vídeos de noticias sobre La Liga, la Premier League, la Horquilla, la Bundesliga y la Bundesliga.

21 opiniones en “F.Bahçe’de Sıcak Gelişme! Atilla Szalai + Ferdi Kadıoğlu : 35 MİLYON EURO! l Bir Transfer Daha Bitti”

  1. Fenerbahcenin önceliği ticaret değil şampiyonluğu yaratacak kadroya sahip olmaktır. Ferdi giderse bu iş zor Hem Türk statüsünde hemde iyi oyuncu onun ayarında o bölgede alınabilecek başka oyuncu yok

  2. Şampiyon olacak takım ne Arda'yı ne Ferdiyi satardı. Bakın galatasaray başkanına İcar'diyi elinde tutmak için neler yapıyor bizde ise başkan ha bire futbolcu satılıyor. Lig başlamadı ama böyle giderse biz önümüzdeki sezonda şampiyon olamayız.

  3. Ferdi verirsen 3 türk nasıl olacak hadi ismail ilk 11 i rahat rahat kaldirirda kalan 2 türk kahveci mi oynayacak mert hakan mı o yuzden ya ferdiyi satmazlar ya da yine süper ligi kafalarinda bitirmisler demektir bari oyle bir plan varsa avrupaya odaklansinlar